Silikon Kartuş - SPM 1 | Makinalar | Yılmaz Makina

Silikon Kartuş - SPM 1

TÜM ÜRÜNLER

Hakkında

Yılmaz Makina’ nın üretim konularından birini oluşturan Yarı Otomatik Kartuş Dolum ve Kapatma Makinası, Yılmaz Makina’ nın AR-GE çalışmalarının bir ürünüdür. Silikon, macun, mastik gibi ürünlerin silindir şeklindeki tüplere dolumu yapılmaktadır. SPM 1 hem pnomatik hem de hidrolik olarak çalışabilmektedir. Makine, ürün ile temas eden yüzeylerde paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Fıçının makineye uygun bir şekilde yerleştirilmesinden sonra makine fıçıyı bünyesine kabul eder ve hidrolik pres dolum çubuğunu serbest bırakır. Operatör, bu çubukla ana pistonu aşağı ve yukarı hareket ettirerek kullanır. Pres tamamlandıktan sonra ürün, çıkış ünitesinden (hortum) alınabilir. Bu çıkış ünitesi (boru) SPM 1’ in parçası olan borunun çıkış kısmına uygun başka bir makinaya bağlanabilmektedir. Ayrıca makinaya kartuş (tüp) dolum ünitesi eklenebilmektedir. Bu ünite, operatörün bir pedala baskı uygulamasıyla doldurulmaktadır.

Anahtar teslimi olarak kurulan makine 24 saat çalışma prensibine göre imal edilmiştir. Yılmaz Makina’nın ürettiği bu makine yurt içi ve yurt dışındaki değişik versiyonları ile değerli müşterimize çözümler sunmaktadır.    

Teknik Detaylar

Kapasite : Max 30 - 35 Adet/dak  (Slikon için)
Max 18 Adet/dak  (Mastik için)
Varil Çapı : 570 mm
Baskı Gücü : 25 Ton
Basınçlı Hava Tüketimi : 6 bar 500NI/dak

Faydaları

Ekonomik Ekonomik
Kompakt Tasarım Kompakt Tasarım
Yüksek Güç Yüksek Güç
Ayarlanabilir Ayarlanabilir

Üretim Prosedürü

Ürün Görselleri

Silikon Kartuş - SPM 1
yukarı çık

Sizin Ürününüz

Aşağıdaki formu doldurarak talep ettiğiniz ürünü tanımlayın.


Firma E-Posta Ürün Açıklamaları Dosya Ekle (rar, zip)
Ad Soyad Telefon Güvenlik Kodu
Captcha